APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Otec (†36) zabil syny (†3 a †11) a pak i sebe

Otec (†36) zabil syny (†3 a †11) a pak i sebe
Zdroj: isifa.com

Šílený otec (†36) zabil své dva syny (†3 a †11) a pak i sebe kvůli krachu vztahu s jejich matkou.

Šestatřicetiletý Graham Anderson zavraždil své dva syny, jedenáctiletého Jacka a tříletého Briana kvůli tomu, že mu to nevyšlo s jejich matkou. Po tom, co zabil chlapce, spáchal sebevraždu. Všechna tři těla byla nalezena majitelem domu o víkendu v Grahamově pronajatém bytě v anglickém Tidworthu.


Chlapci žili s matkou Viktorií Jonesovou (30) a otce pravidelně navštěvovali. "Jejich matka nyní prožívá snad nejhorší období ve svém životě,“ řekl k případu pro Daily Mail detektiv Ian Saunders.

Kdy a čím byli chlapci zavražděni zatím není jasné. Policie spekuluje o tom, že je otec mohl zavraždit ve čtvrtek ráno, kdy byli všichni viděni naposledy.
 

kos, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz