Šílený otec (†36) zabil své dva syny (†3 a †11) a pak i sebe kvůli krachu vztahu s jejich matkou.
Šestatřicetiletý Graham Anderson zavraždil své dva syny, jedenáctiletého Jacka a tříletého Briana kvůli tomu, že mu to nevyšlo s jejich matkou. Po tom, co zabil chlapce, spáchal sebevraždu. Všechna tři těla byla nalezena majitelem domu o víkendu v Grahamově pronajatém bytě v anglickém Tidworthu.
Chlapci žili s matkou Viktorií Jonesovou (30) a otce pravidelně navštěvovali. "Jejich matka nyní prožívá snad nejhorší období ve svém životě,“ řekl k případu pro Daily Mail detektiv Ian Saunders.
Kdy a čím byli chlapci zavražděni zatím není jasné. Policie spekuluje o tom, že je otec mohl zavraždit ve čtvrtek ráno, kdy byli všichni viděni naposledy.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz