Zpravodajství

Žena (41) uřízla záletnému milenci (46) penis a spláchla ho do záchodu

Žena (41) uřízla záletnému milenci (46) penis a spláchla ho do záchodu
Zdroj: oficiální zdroj

Nevěra se šestačtyřicetiletému muži nevyplatila. Jeho o pět let mladší partnerka mu na zálety přišla, vzala nůž a ve spánku mu uřízla penis. Ten záhy spláchla do záchodu.

Po tom, co se Huamana Julie Muñozová (41) dozvěděla, že ji její přítel Ramon Arias Apayco (46) podvádí, rozhodla se pro brutální pomstu. Počkala si, až usne, a pak mu kuchyňským nožem uřízla penis. Ten pak zhrzená Huamana hodila ho záchodu a spláchla.

Žena se po činu snažila uprchnout, píše server Daily Mail. Zadrželi ji ale pracovníci hostelu ve městě Brena, který se nachází v jihoamerickém Peru, kde k incidentu došlo. Ti zároveň zavolali policii. Arias byl následně podle serveru New Age umístěn do nedaleké nemocnice na jednotku intenzivní péče.


Nejedná se o první případ, kdy se ženy takto pomstily svým partnerům. Děsivý způsob pomsty kvůli manželským rozepřím zvolila také Catherine Kieu Beckerová (48) z jižní Kalifornie. Manželovi (51) přimíchala do večeře neznámou omamnou látku a když usnul, přivázala jej k posteli a počkala si, až se vzbudí.

Pak mu před jeho zraky uřízla penis a hodila ho do drtičky odpadu. Vzápětí zavolala ambulanci a policii, k činu se doznala a nechala se zatknout. Ke svému činu policistům sdělila: "Zasloužil si to!" Muž podstoupil operaci a přežil, ovšem bez penisu. 

Související obsah


Pár pocházející z města Garden Grove nedaleko Los Angeles v době činu již procházel rozvodovým řízením. Žena je obviněná z travičství, domácího násilí a z útoku smrtící zbraní. Na její podporu už na Facebooku vznikla skupina uživatelů. Volají po svobodě pro souzenou ženu.

kos, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemědělci zasažení tornádem dostanou odškodnění od státu

Zemědělci z Jihomoravského a Ústeckého kraje, které v červnu zasáhly přírodní pohromy, v blízké době dostanou od ministerstva zemědělství 80 procent peněz z přiznané částky jako odškodnění. Mezi 81 žadatelů, u nichž pracovníci Škodní komise Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) šetřili, se rozdělí 627 milionů korun. Fond začal vydávat tzv. zálohová rozhodnutí a platby bude posílat záhy po vydání, aniž by se čekalo na nabytí právní moci rozhodnutí.

Krátká zpráva

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou z Rady České televize

Poslanci v pátek odpoledne odvolali Hanu Lipovskou (za Volný blok) z postu členky Rady České televize. Pro odvolání Lipovské hlasovalo celkem 63 poslanců, dalších 11 bylo proti. Důvodem odvolání bylo porušení zákona a také ztráta nezávislosti. Hana Lipovská totiž kandiduje v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny. Odvolání už minulý týden doporučil sněmovní volební výbor. Členkou rady ČT byla Lipovská od května loňského roku.

Píše se na Deník.cz