Zpravodajství

Rodiče šli do bufetu, jejich dvě dcery (†6 a †3) se mezitím utopily

Obrovská tragédie se stala ve slovenském aquaparku v Senci. Včera v podvečer se tam utopili dva sourozenci, sestry (†3 a †6). Rodiče byli v době neštěstí v bufetu.

Jak informoval bratislavský krajský policejní mluvčí František Peczár, šlo dvě dívky ve věku tři a šest let. Jejich otec pocházel z Kuvajtu a na Slovensku byli na dovolené. V době tragédie rodiče děti nehlídali. Neštěstí se měla stát okolo 19:00.

Děti se pokoušeli oživit plavčíci až do příchodu Rychlé lékařské pomoci (RLP). Bohužel neúspěšně.


Šéf Aquathermal Senec Oskar Gaál avizoval, že společnost bude spolupracovat při vyšetřování celého případu. "Naše společnost vyjadřuje hlubokou soustrast a lítost celé rodině. Je to velká tragédie a během osmi let provozu se nic podobného v našem zařízení nestalo," řekl.

Podle neoficiálních informací se děti honily u bazénu a nešťastnou náhodou do něj obě spadly. Rodiče je v té chvíli nehlídali. Podle serveru tvnoviny.sk měli být v bufetu.
 

kos, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz