Zpravodajství

Ráno někde budete potřebovat deštník, přes den bude polojasno

Na některých místech Česka si dnes ráno nezapomeňte deštník, protože se ojediněle mohou objevit přeháňky. Přes den ale bude polojasno a teploty budou kolem 20 °C.

Dnes bude přes den polojasno a zpočátku dne při zvětšené oblačnosti se ojediněle objeví přeháňky. Nejvyšší teploty se vyšplhají k 16 až 20 °C, na jihovýchodě Moravy až 22 °C, v 1000 m na horách kolem 11 °C.
 

Zdroj: Mediafax

 

Vát bude mírný severní vítr o rychlosti od 3 do 7 m/s, který bude k večeru slábnout.
 

Biometeorologická předpověď: pro všechny oblasti platí stupeň č. 1 - tedy mírná zátěž. Stupeň zátěže umožňuje běžný denní režim bez omezení, pouze s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu.
 

Počasí v Evropě
 

Počasí ve střední Evropě bude i nadále ovlivňovat výběžek vyššího tlaku vzduchu od západu a zpočátku dne částečně počasí ve střední Evropě ovlivní také rozpadající se studená fronta. Meteorologové očekávají polojasnou nebo oblačnou oblohu, ojediněle přeháňky. Jasno nebo polojasno bude na severu, západě a severozápadě Evropy. Převážně oblačno bude panovat i nadále v Evropě severovýchodní. Na jihu Evropy bude převážně polojasno.

Teploty se budou na severu a západě Evropy pohybovat mezi 15 až 20 °C, ve střední Evropě nejčastěji mezi 17 až 25 °C. Ve východní Evropě porostou teploty na 20 až 27 °C, v jihovýchodní a jižní Evropě na 27 až 35 °C.
 

Předpověď na pátek
 

Zdroj: Mediafax
tn.cz / Mediafax / hmr
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz