Zpravodajství

Postižený Davídek (7) se už raduje z nové bezbariérové koupelny

Postižený Davídek (7) se už raduje z nové bezbariérové koupelny. Příběh pany Křížové z Chomutova, kterou podvedl najatý řemeslník, má tak šťastný konec.

Vše díky vám divákům TV Nova. Rodina díky pomoci mohla nechat koupelnu pro postiženého Davídka předělat. Po odvysílání reportáže jste nabízeli pomoc, nejen finanční, ale i pomoc se samotnou přestavbou. "Než abych posílal peníze na nějaký dobročinný účely a nevěděl, kde skončí, tak je lepší vidět výsledek,“ řekl Jan Landa z firmy, která nakonec pro malého Davídka koupelnu předělala.
 

Trvalo jí to jen sedm dní a největší radost z ní měl pochopitelně Davídek. "Chtěla bych poděkovat všem, kteří pomohli, jak finančně, tak manuálně,“ řekla se slzami v očích maminka Davídka Michaela Křížová.
 

Koupelna byla před rekonstrukcí ve špatném stavu. Nejenom že Davídek s vozíkem dveřmi neprojel, ale ze stěny přímo do vany nebezpečně odpadávaly dlaždice. Paní Křížová proto dostala dotaci na přestavbu.
 

Jenže přišel podvodník, který si od ní vzal zálohu 25 tisíc na nákup materiálu a od té doby se neozval. Setkali se teprve po několika dnech, díky TV Nova, která paní Křížovou odvezla až k podvodníkovi domů. "Je to ponaučení. Velký. Myslím, že už si dám na všechno pozor,“ poznamenala paní Křížová.
 

Související obsah


Rodina postiženého Davídka už má plány na další rekonstrukci, protože firma, která jim pomohla s koupelnou, jim dala ještě sponzorský dar na novou kuchyň.
 

hmr s přispěním Jitky Fárové, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz