Zpravodajství

Oběti měly v hlavě 2 kulky, pitva ukazuje na jasnou popravu

Oběti měly v hlavě 2 kulky, pitva ukazuje na jasnou popravu
Zdroj: isifa.com

Všechny čtyři oběti masakru ve francouzských Alpách měly v hlavě dvě kulky. Pitva ukazuje, že šlo o promyšlenou popravu.

Všechny 4 oběti masakru byly dvakrát střeleny do hlavy, potvrdilo to francouzské státní zastupitelství. O výsledku pitvy informuje britský Daily Mail.
 

Střelbu přežily jen dvě dívky, obě jsou pod policejní ochranou. Starší ze sester jménem Zainab (7) je stále v kómatu. O tu mladší Zeenu (4) se starají sociální pracovníci.
 

Padesátiletý Iráčan Saad Al-Hilli, jeho sedmačtyřicetieltá žena Ikbal a jeho švédská tchýně neměli šanci přežít. Vrah (nebo spíše vrazi) zabíjeli tak, aby nikdo neunikl. Čtvrtou obětí je cyklista, který se ke střelbě připletl jako náhodný svědek. 
 

Kriminalisté našli ve voze 25 nábojnic. Vrazi si místo popravy podle Daily Mailu vybrali předem. Vůz natlačili na krajnici a začala střelba. Britská policie provádí důkladnou prohlídku v londýnském bytě, kde zavraždění lidé bydleli. Vyšetřovatelé doufají, že tam najdou odpovědi na otázky, proč musela téměř celá rodina zemřít.  

sta, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Autobus v Keni strhl silný proud, utonulo přes 20 lidí

Více než 20 lidí se v sobotu utopilo při nehodě autobusu v Keni asi 200 kilometrů východně od hlavního města Nairobi. Jeho řidič se snažil přejet rozvodněnou řeku přes zatopený most, ale byl stržen silným proudem a převrátil se na bok. Autobus převážel členy katolického pěveckého sboru z východokeňského města Mwingi na obřad v okrese Kitui.

Krátká zpráva

V Rakousku demonstrovali odpůrci protiepidemických opatření

V sobotu demonstrovali v Rakousku odpůrci protiepidemických opatření. Ve Vídni se jich sešlo přes 40 tisíc. V zemi aktuálně platí tvrdý lockdown.

Píše se na Deník.cz