Rychlík jedoucí z Třince do Prahy dnes srazil ženu. Stalo se to ve stanici Mohelnice na Šumperku. Žena srážku s vlakem nepřežila.
Incident se stal po 17. hodině. "Strojvedoucí jen uviděl, jak mu na poslední chvíli vběhla do kolejiště postava, která si lehla na koleje. Střetu už nemohl zabránit,“ řekl policejní mluvčí Josef Bednařík.
Vlak z Třince, který měl být v Praze v půl osmé večer, bude asi o dvě hodiny zpožděný. Následující rychlíky ze Žiliny a Třince ve stanici mimořádně zastavily, aby si cestující ze zastaveného vlaku mohli přestoupit.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz