APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Dvouletý chlapec vypadl z okna domu u Vrchlabí, je v nemocnici

Dvouletý chlapec spadl v pátek odpoledne v Prosečné u Vrchlabí z okna bytu z přibližně pětimetrové výšky.

Letecká záchranná služba transportovala chlapečka do královéhradecké nemocnice, uvedl mluvčí záchranky Tomáš Ježek.

Chlapec byl po celou dobu při vědomí a neměl žádná zjevná zranění. "To, zda utrpěl nějaká zranění a jaká, se zjistí prohlídkou na traumacentru v nemocnici,“ řekl mluvčí.

Související obsah

Podle policie chlapec vypadl z okna bytu. "Zjišťujeme okolnosti této události,“ řekl mluvčí policie Udo Ertner.

tn.cz / mediafax / hru

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz