Zpravodajství

Společnost nabízí kurzy prostituce za 2 450 korun

Společnost nabízí kurzy prostituce za 2 450 korun
Zdroj: isifa.com

Ekonomická krize a velká nezaměstnanost donutila mnoho žen uvažovat i o dráze prostitutky. Na "rekvalifikaci" se začala zaměřovat i jedna vzdělávací společnost. Kurz vás u ní vyjde na 2 450 korun.

Španělská společnost začala nabízet kurzy, po absolvování kterých budou mít ženy "jistá" pracovní místa údajně takřka zaručená. Nebylo by na tom nic zvláštního, kdyby firma nenabízela hodiny prostituce. Za obyčejných 100 eur (2 450 korun) se studentky budou učit historii nejstaršího řemesla na světě, jak používat erotické hračky a které jsou nejoblíbenější pozice v Kamasútře.

Společnost sídlící ve Valencii zaplavila město propagačními letáky, díky nimž si v silně katolické zemi vysloužila mnoho kritiky. Ta však na druhé straně funguje jako vynikající reklama. Krize zasáhla značně i Španělsko, pracovních míst je málo, mnoho žen proto vážně uvažuje i o tomto způsobu obživy, píše server tvnoviny.sk.


Kurzy, které trvají denně přibližně dvě hodiny, absolvovalo již 95 žen ve věku od 19 do 45 let. Zajímavé je, že jakmile absolvent dostane první pracovní nabídku, může se stát učitelem a pomáhat při praktických cvičeních.

kos, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz