Zpravodajství

Výbuch v domácí dílně zranil otce se synem. Oba leží v nemocnici

Výbuch v domácí dílně zranil otce se synem. Oba leží v nemocnici
Výbuch rodinného domku Zdroj: Dušan Vrbecký

Vískou Rožná na Žďársku otřásl v sobotu podvečer výbuch. K explozi došlo v dílně rodinného domku. V té době tam byl otec se synem. Oba jsou s vážnými zraněními v brněnské nemocnici.

Velmi vážná poranění utrpěli v sobotu večer dva muži při explozi v rodinném domě v Rožné na Žďársku. Informovala o tom ředitelka krajské záchranky na Vysočině Vladislava Filová.

Zranění utrpěl otec a jeho syn. "Starší muž na tom byl hůře. Jeho poranění byla život ohrožující a v kritickém stavu jsme jej převezli na urgentní příjem do nemocnice v Brně. I mladěí muž byl s vážnými poraněními převezen do Brna," doplnila Filová. Jak se podařilo agentuře Mediafax zjistit, zranění byla devastující.

Na místo vyjeli i hasiči. "Při explozi ale nevznikl žádný požár, proto záležitost vyšetřujeme jen jako technickou pomoc," konstatovala mluvčí hasičů Petra Musilová.

Na místo vyjely i tři jednotky hasičů. "Při explozi ale nevznikl žádný požár, proto záležitost vyšetřujeme jen jako technickou pomoc," konstatovala mluvčí hasičů Petra Musilová. Podle informací z místa neštěstí vyrazila tlaková vlna několik oken.

Související obsah

Na místě jsou pyrotechnici. Policie nyní zjišťuje,co bylo příčinou vybuchu," uvedla policejní mluvčí Jana Martincová.

muf s přispěním Dušana Vrbeckého, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz