APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Auto srazilo v Českých Budějovicích na přechodu dvě dívky (14)

Řidička srazila na přechodu pro chodce v Českých Budějovicích dvě čtrnáctileté dívky. Obě vyvázly s lehkým zraněním.

Nehoda se stala ve čtvrtek třicet minut po 14. hodině na přechodu u křižovatky ulic Pražská – Nerudova. Řidička (50) osobního auta Volkswagen Jetta pravděpodobně přehlédla po vyznačeném přechodu pro chodce dvě právě přecházející 14leté dívky a srazila je.

"Dívky se lehce zranily, záchranka je převezla do nemocnice. Alkohol byl u řidičky osobního vozidla provedenou orientační dechovou zkouškou vyloučen," řekla Tupá.


Související obsah

V souvislosti s uvedenou dopravní nehodou žádají českobudějovičtí policisté případné svědky, kteří by mohli podat bližší informace k okolnostem a příčině události, aby se přihlásili buď osobně na Dopravním inspektorátu policie v Českých Budějovicích nebo na lince 158.

tn.cz / mediafax / hru

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz