Zpravodajství

Zpověď otce utýrané holčičky: Tělo Lucinky (†5) měli v mrazáku

Zpověď otce utýrané holčičky: Tělo Lucinky (†5) měli v mrazáku
Zdroj: tvnoviny.sk

Případ utýrané Lucinky z Bratislavy, kterou policisté našli tři roky po smrti v domě vraha, má hrůzostrašné pokračování. Její biologický otec tvrdí, že vrah měl dívku v mrazáku.

Bratislavští policisté minulý týden vtrhli do bytu v Ružinově. Bydlel v něm bývalý vězeň Juraj Horták (32) s manželkou Alexandrou H.(42) a tříletou dcerkou Sašou. V jednom pokoji však čekal policisty hrůzostrašný pohled. Na posteli v něm ležela mrtvolka pětileté Lucie. Podle předběžného ohledání přivolaného lékaře ležela na posteli neuvěřitelné 3 roky.
 

Slovenskému týdeníku Život se podařilo udělat rozhovor s biologickým otcem Lucinky, který tvrdí, že jeho dceru nacpal Horták hned po vraždě do mrazáku.
 

"Prý ji měli v mrazničce, dokud je neodpojili od elektřiny!" říká Milan Luknár, který s dcerou Lucinkou už dlouhou dobu nežil.
 

"Je to bestie v lidské kůži," řekl na adresu Hortáka Luknár (41), který se o smrti své dcerky, kterou naposledy viděl jako dvouletou, nejprve ani nevěděl. Šokující zprávu se dozvěděl od svého bratra.

Související obsah

"Vůbec jsem nevěděl, že je to moje dcera. Pak se rodičům ozvali policisté, že jestli mají syna, tedy mne, ale stále jsem si myslel, že mě jen Saša udala za výživné. Pak se ozval bratr a už jsem věděl, že to mrtvé děvčátko byla moje Lucka," vzpomíná se smutkem.
 

Jak Luknár tvrdí, Lucčinu matku miloval a po nějakém čase otěhotněla. Přesto se však nikdy nevzali. Jejich vztah nakonec rozvrátil právě Horták. "Ten feťák Juro se vrátil z basy, hned nás pozval na kávu a pivo, skončili jsme u nás," říká. Když se jednoho dne večer vrátil z práce, partnerku ani jeho dcerku už nenašel.
 

Obě s ním utekly a to se jim stalo osudným. Horták Matku i Lucinku týral. Holčičku nakonec bestiálně zabil. Horták partnerce zakázal zavolat policii, pokoj, kde leželo Luccčino bezvládné tělo zamknul a zatarasil skříní. Žena o dceřině smrti nesměla s nikým mluvit a neuvěřitelné tři roky všem lhala, že je Lucinka u babičky.
 

Případ na Slovensku vyvolal spoustu otazníků, protože se zdá nepochopitelné, jak je možné, že holčička nechyběla lékařům ani úřadům. Nikdo například nezjistil, že už měla dva roky chodit do školy. Muži za odporný zločin hrozí 7 až 15 let.
 

vrl, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz