Zpravodajství

Srazil školáka na přechodu a ujel. Pomozte dopadnout piráta

Poilcie pátrá po řidiči, který ve čtvrtek v Mutěnicích srazil autem na přechodu školáka na koloběžce a z místa nehody ujel.

Policie se snaží vyšetřit havárii, při níž ve čtvrtek v Mutěnicích na Hodonínsku srazilo osobní auto dvanáctiletého chlapce na koloběžce. Dítě jelo po přechodu u kulturního domu a narazila do něj tmavě modrá nebo zelená felicia, řekl v sobotu agentuře Mediafax policejní mluvčí Petr Zámečník.

Nehoda se odehrála ve čtvrtek v 15.40 v Mutěnicích. Řidič auta jedoucí směrem na Čejč na přechodu pro chodce u kulturního domu narazil do dvanáctiletého chlapce, který jel po zebře na koloběžce.

Související obsah

Řidič po kolizi vystoupil z auta a ptal se chlapce na jeho zdravotní stav. Když zjistil, že je v pořádku, odjel pryč. "Až po nějaké době si začal chlapec stěžovat na bolest a s lehkým zraněním jej museli ošetřit lékaři v nemocnici," řekl Zámečník.

Policisté nyní prověřují míru zavinění jednotlivých účastníků nehody a také hledají řidiče osobního vozidla, pravděpodobně Škody Felicia, tmavě modré nebo zelené barvy, aby policistům poskytl svoji výpověď. O pomoc při hledání řidiče požádala policie i veřejnost. "Uvítáme také případné informace o jízdě koloběžkáře a způsobu jízdy řidiče osobního vozidla těsně před nehodou," řekl Zámečník. Svědci se podle něj mohou ozvat na telefon 974 633 260 nebo na tísňovou linku 158.

tn.cz / mediafax / hru
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz