Zpravodajství

Dívka (14) poštvala proti svému klukovi (15) druhého milence. Ten ho ubodal

Dívka (14) poštvala proti svému klukovi (15) druhého milence. Ten ho ubodal
Zdroj: isifa.com

Talentovaný chlapec (15) se chtěl stát slavným fotbalistou. Jeho sen skončil, když se pohádal se svou holkou (14). Ta proti němu poštvala šéfa nechvalně proslulého gangu, který ho ubodal.

Junior Nkwelle si vybrala špatnou dívku. Kromě toho, že chodila ještě si jiným chlapcem, stala se jeho katem. Poté, co se s Juniorem pohádala, zavolala na něj svého druhého přítele, který ho ubodal.

Zničená matka vyprávěla deníku The Sun, jak její syn odešel po škole na fotbalový trénink. "Tři hodiny poté můj druhý syn vběhl dovnitř a řekl, že ho ubodali. Řekl, že se popral s jiným klukem, který měl nůž. Vyběhla jsem ven, ale bylo pozdě. Už byl mrtvý," popsala žena nešťastnou událost, která se odehrála jen kousek od jeho domu v londýnském Brixtonu.

Související obsahStella Nkwelleová tvrdí, že neměla tušení, že její syn s někým chodí. Bratr ale policii potvrdil, že dívka zavolala svému druhému klukovi a poštvala ho proti němu. Zatímco Nkwelle byl vzorným studentem, druhý chlapec byl členem obávaného gangu Peckham Boys.


Zdroj: Facebook official

Dívku policie zatknula, zatímco po útočníkovi policie stále pátrá.
 

tn.cz / anš
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz