Zpravodajství

Dva HIV pozitivní barmani opili a znásilnili chlapce (17)

Dva HIV pozitivní barmani opili a znásilnili chlapce (17)
Alkohol. Ilustrační foto Zdroj: Mediafax

Teprve sedmnáctiletého chlapce znásilnili dva homosexuální barmani, kteří ho opili vodkou. Oba muži byli navíc HIV pozitivní a chlapec se od nich jen zázrakem nenakazil.

Chlapec si večer vyrazil do baru ve španělském městě Calp, kde si ho vyhlédli dva barmani. Přestože by mu neměli nalévat žádný alkohol, vodku do něj lili ještě po zavíračce na účet podniku.

Kluk byl po takovém množství alkoholu úplně mimo a pro muže se stal lehkou obětí. Odtáhli ho k sobě domu, kde ho oba střídavě znásilnili, informoval Daily Mail.

Když chlapec ráno vystřízlivěl, odešel sám pěšky domů. I po vypitých panácích si hrůzný zážitek pamatoval, ale na policii se odhodlal jít až o měsíc později. Zároveň se svěřil svému otce, že se bojí, aby nebyl HIV pozitivní. Nakonec se ukázalo, že pohlavně přenosnou nemoc od homosexuálů nechytil, přestože oba byli nemocní.

Související obsah

K incidentu došlo v roce 2008, ale před soud muži předstoupí teprve až 2. října. Oba Britové totiž po útoku utekli do své rodné země a policii trvalo čtyři roky, než je dopadli.
 

tn.cz / anš
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz