Zpravodajství

Bagrista srazil na přechodu matku s dítětem, žena na místě zemřela

Tragická nehoda se v pondělí odpoledne stala v Plzni. Bagrista tam na přechodu usmrtil ženu. Dítě záchranka převezla do nemocnice.

Dvaatřicetiletý bagrista jel se svým strojem po Klatovské ulici. "Na křižovatce odbočoval do Borské a tam na přechodu srazil ženu s dítětem," uvedla plzeňská policejní mluvčí Simona Čejková.

Žena ve věku 35 až 40 let zemřela na místě. "Dítě (4 až 5 let) jsme bez viditelných zranění převezli na ošetření do nemocnice," uvedla mluvčí záchranky Lenka Ptáčková. Totožnost mrtvé ženy policie stále zjišťuje.

Související obsah

Bagrista při orientační dechové zkoušce alkohol nenadýchal, uvedla policejní mluvčí. Příčiny neštěstí policie vyšetřuje.

tn.cz / mediafax / muf
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz