Zpravodajství

Na zastávce MHD ležela mrtvá měsíční holčička v kočárku

Na zastávce MHD ležela mrtvá měsíční holčička v kočárku
Zdroj: Getty Images

Zděšení cestující přivolali záchranáře k pětitýdenní Liance, která ležela bez známek života v kočárku. Lékaři už ale holčičce nedokázali pomoci. Příčinu smrti miminka určí až pitva.

Záchranáře přivolali cestující na zastávku autobusu v bratislavské Dúbravce dnes v ranních hodinách, uvedl server tvnoviny.sk. Kočárek s Liankou tam dovezli její rodiče.
 

Na zastávku dorazila rychlá záchranná služba, holčička už ale byla mrtvá. "Přivolaný lékař na místě nezjistil vnější známky násilí. Až výsledky nařízené pitvy a vyšetřování ukážou přesné příčiny smrti," uvedla bratislavská krajská policejní mluvčí Petra Hrášková pro server novýčas.sk.
 

Rodiče pětitýdenní Liliany policii tvrdili, že holčička v noci náhle zemřela a že se s ní chystali do nemocnice, na zastávce ale žena začala křičet, že je dítě mrtvé, a jeden z cestujících zavolal sanitku.

Související obsah

Jen několik desítek metrů od zastávky, kam rodiče Jozef a Henrieta s holčičkou přišli, jsou špinavé chatky, ve kterých s dcerou bydleli, uvedl server.  Holčičku vychovávali v příšerných hygienických podmínkách v zahrádkářské kolonii.
 

Případ intenzivně vyšetřuje policie. Podle dostupných informací byla měsíční Lianka mrtvá už delší dobu.

Podívejte se na reportáž televize Markíza:


 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz