Dva bezdomovci se v úterý večer porvali na jednom z berounských sídlišť. Jednoho z nich museli po bitce transportovat do hořovické nemocnice.
"Na sídliště v Berouně jsme vyjížděli krátce po osmnácté hodině k napadení," uvedla policejní mluvčí Lenka Uriánková.
Když policisté se záchranáři na místo dorazili, nalezli dva bezdomovce, kteří se nejspíš napadli. Co se ale přesně stalo, policisté teprve vyšetřují.
"Jendoho z mužů převezli záchranáři do hořovické nemocnice k ošetření," doplnila Uriánková.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz