Zpravodajství

Hasičky se svlékly a nafotily kalendář. Chtějí peníze na výzbroj

Dobrovolné hasičky z Ořechova a Ronova na Vysočině potřebovaly novou výzbroj, ale neměly na ní peníze. Rozhodly se tedy odhodit uniformu a nafotily lechtivý kalendář, který jim nové hadice zaplatí.

Z výtěžku z prodeje kalendáře chtějí hasičky financovat nákup vybavení. "Začaly nám docházet zdravý hadice, takže si potřebujeme nakoupit nový vybavení," vysvětlily holky.


A protože pohledné dívky jsou zachyceny v lechtivých pózách, peníze by měly získat snadno. Už teď se z nich staly celebrity. Martina, Míša, Petra a Veronika byly doteď obyčejné holky z vesnice. Teď jim ale v Ořechově a okolí nikdo neřekne jinak než holky z kalendáře.


Od myšlenky k realizaci uplynul skoro rok, svléknout se prý totiž nebylo jen tak. A když nadešel den D, stejně musela pomoct i kapka alkoholu. "Po pravdě jsme se hodně styděly, ale tak nakonec se to zvládlo, vzhledem k tomu, že to bylo na odlehlém místě," vypráví Veronika Bednářová.


"Sem tam někdo šel okolo, tak to bylo s takovou šou, že se tam občas někdo zastavil a koukal se na nás, jak se fotíme. Tak jsme se u toho i pobavily," dodala Jiřina Havelková.

(/holkyasex/hasicky-bojuji-o-titul-kralovny-krasy.html)]


Výsledek nakonec předčil všechna očekávání a spokojené jsou nejen dívky. "Su na holky hrdej, povedlo se jim to, je to krásnej kalendář. Myslím si, že když to prodají, tak že na ty hadice bude," pochválil je Antonín Blaha, velitel SDH Ořechov – Ronov.


Už večer chtějí hasičky-modelky vzít kalendáře do místní hospody, aby zjistily, jaký o ně bude zájem. Podle toho rozjedou ostrou prodejní akci.
 

anš, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz