Zpravodajství

Herec Bolek Polívka zuří, přišel o Valašské království

Komik Bolek Polívka má problém. Jeho firma si totiž nechala propadnout práva na ochrannou známku "Valašské království.“ Herec tak přijde o pěkný balík peněz.

Společnost Farma Bolka Polívky pořádně zavařila svému šéfovi Bolku Polívkovi. Zapomněla požádat o prodloužení platnosti ochranné známky Valašské království. Ochranná známka, o kterou vede farma spor s podnikatelem Tomášem Harabišem, tak podle aktualne.cz zanikla.
 

Bolek Polívka tak může přijít o pořádný balík peněz, protože známka zaštituje velké projekty z oblasti cestovního ruchu. Lidé ve fiktivním království ročně utratí desetitisíce za ubytování, jídlo nebo zábavu.
 

Zpráva tak určitě udělala radost bývalému kamarádovi a spolupracovníkovi Polívky Tomáši Harabišovi. Ten totiž vlastní ochrannou známku na konkurenční projekt Valašské Královstvje.
 

Polívka a Harabiš spolu dlouhou dobu spolupracovali, později se ale pohádali a obě království spolu vedou spory, a to i u soudu.
 

Součástí projektu je například i Valašský pas, který jmá více než 70 tisíc lidí. Na základě něj mají lidé nárok na slevy v obchodech nebo ubytovacích zařízeních.
 

vrl, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz