Zpravodajství

Trump se vzteká a kazí gratulace celebrit Obamovi. Whoppi Goldberg ho poslala do patřičných mezí

Trump se vzteká a kazí gratulace celebrit Obamovi. Whoppi Goldberg ho poslala do patřičných mezí

Po znovuzvolení Baracka Obamy zaplnily sociální sítě gratulace slavných Američanů. Svou reakcí ale nezklamal ani multimilionář Trump, který už v předvolebním období vedl štvavou kampaň proti Obamovi.

Ihned po té, co byly zveřejněny předběžné výsledky amerických voleb, se začala internet zaplňovat blahopřání mířená k 44. prezidentovi USA. Mnoho veřejně známých osobností chtělo vyjádřit svou radost nad znovu zvolením prvního afroamerického prezidenta.
 

S reakcí na sebe ale nenechal čekat ani podnikatel a Obamův odpůrce Donald Trump. Po vyhlášení předběžných výsledků na svůj oficiální twitterový účet napsal.
 

"Sbor amerických voličů je pohromou pro demokracii,“ rozčílil se Trump.
 

Po potvrzení volebních výsledků Trump doplnil: „Naše země je nyní ve vážných a nebývalých potížích ... jako nebyla nikdy předtím.“
 

Na jeho komentáře velmi rychle zareagovala herečka Whoopi Goldberg, která se do Trumpa zpříma obula.
 

"Stop! Zlato přestaň! Zníš jako navztekaný „loser“…víš, kdo to udělal ....Lidé přestaňte si stěžovat,“ umravnila multimilionáře herečka.

Související obsah

Pozitivní reakce ale v celkovém množstvím rozhodně předčily ty negativní.
 

"Právě jsem slezla z pódia v Kolumbii!Gratuluji pane prezidente Baracku Obamo. Dnes večer jsem tak hrdá na to, že jsem Američanka. Ano! Ano! Ano,“ dala průchod radosti na svém Twitteru Lady Gaga.
 

Barackovi Obamovi fandila rodina i celý svět. Podívejte se

"Jsou lidé, kteří si budou dělat legraci z mých pocitů hrdosti na Obamu a jeho rozkošnou rodinu. Nazvěte mě idiotem, je mi to jedno!“ svěřila lidem prostřednictvím Twitteru zpěvačka Cher.
 

"Radost! Radost! Radost! Radost! Pokrok! Respekt. Radost!“ Vyjádřila stručně, heslovitě ale o to srozumitelněji svůj názor na staronového prezidenta herečka Ashley Judd.
 

"Výborně Ameriko!“ zveřejnila jasně stručně a výstižně herečka Eliza Dushku


 

tn.cz / kisa

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz