Zpravodajství

Z mé holčičky je robot! Vůbec nevím, co s ní dělali, říká se slzami v očích otec Karolínky

Policii se dnes podařilo vypátrat 12letou Karolínku, po které čtyři měsíce marně pátral její otec Jan Marhoun. Matka ji násilím odvezla v červnu ze školy v přírodě a od té doby byly obě nezvěstné. Jan Marhoul stačil vypátrat, že se skrývaly v jeskyni a pak se po nich slehla zem. Až do včerejší reportáže TV Nova.

Pátrání po malé Karolíně skončilo. Policisté ji našli v rekreačním objektu poblíž Hanušovic na Šumpersku, kde se ukrývala spolu se svou matkou.


Táta Karolínky se dozvěděl místo možného pobytu dcery z anonymního emailu. Informaci předal policii a ta ji prověřila. Na místě našla Karolínku společně s její mámou. Kriminalisté hned Karolínku převezli na služebnu.
 

"To byla moje holčička... kterou jsem měl odmalička rád, teď je z ní robot... Robot, který má prostě naučený fráze," říká v slzách tatínek Karolínky Jan Marhoun.
 

Ačkoliv se shledali po více než čtyřech měsícíh, Karolínka se k otci vůbec nehlásila.  "Na hlavě má klobouk, který nechce sundat. Nechce se mnou mít nic společnýho...," pokračuje chvějícím se hlasem Marhoun. "Nevím, co s ní dělali," dodává.
 

Zdroj: tn.cz / Mediafax

Pan Marhoun si tam podle všeho dnes pro svoji dceru pojede. Jestli si jí ale bude moct odvézt hned domů, to se zatím neví.  Není totiž jasné, v jakém je Karolínka psychickém stavu a jestli svého tátu po tolika měsících přijme bez problémů.


Zdroj: Oficiální zdroj


"Já jsem hrozně šťastný, a když mi zavolala policie, že dcera byla objevená, a je to vlastně na základě upozornění některého diváka, tak to se nedá popsat. To je prostě pocit štěstí a hrozné úlevy. Já jsem z toho úplně rozklepaný. Ještě teď se mi klepou nohy, když jsem slyšel to sdělení," řekl televizi Nova otec dívky.


Jednou z možností je i to, že Karolínka nejdřív půjde do Klokánka, kde bude v péči psychologů.  Teprve až odborní pracovníci usoudí, že je v pořádku, bude moci být konečně se svým tátou, kterému ji svěřil soud a který po ni neúspěšné pátral čtyři měsíce.
 

Související obsah


Rodiče Karolíny se rozvedli se v roce 2009. Letos na přelomu května a června přestala matka dceru za otcem pouštět a nechtěla, aby se stýkali.


Matka dívky pak žila s mužem, o kterém Marhoun tvrdí, že je podivín. Podle něj několik let žil v jeskyni na Kokořínsku a prohlašuje o sobě, že je duchovní guru a potomek králů. 

Je možné, že kromě něj žily v posledních měsících v jeskyních i Karolínka a její matka. Našly se tam totiž hračky malé holčičky.

vrl, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman podepsal vyloučení Ruska a Číny z dostavby Dukovan

Prezident Miloš Zeman v pondělí podepsal zákon o nízkouhlíkové dohodě, který z dostavby jaderné elektrárny Dukovany vyřazuje firmy z Ruska a Číny. Zákon umožňuje využití technologií pouze od dodavatelů ze států, které přistoupily k mezinárodní dohodě o vládních zakázkách z roku 1996.

Píše se na Deník.cz