Pětačtyřicetiletá žena zemřela ve středu v noci na vlakovém nádraží v Havířově. Právě přijíždějící rychlík ji zachytil, žena následně zemřela. Byla to sebevražda.
Žena vstoupila do prvního kolejiště v době, kdy přijížděl vlak. "Rychlík Ex153 Hutník jedoucí z Ostravy do Českého Těšína ženu vlekl několik metrů," uvedla mluvčí Zlatuše Viačková s tím, že policie vyšetřuje úmrtí jako sebevraždu.
"Byla nařízena soudní pitva. Kriminalisté budou zjišťovat okolnosti a příčiny této tragédie," dodala mluvčí.
Železniční trať byla po tragédii na více než tři hodiny uzavřena.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz