APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Na pražském Vršovickém nádraží vykolejil vlak

Na pražském Vršovickém nádraží vykolejil vlak
Zdroj: Mediafax

Komplikace v železniční dopravě mezi Prahou a Benešovem a Masarykovým nádražím a Louny způsobilo v neděli odpoledne vykolejení vlaku na Vršovickém nádraží v Praze.

Vlak vykolejil před začátkem jízdy, cestující tam nebyli, potvrdila informace Mediafaxu mluvčí Českých drah Radka Pistoriusová.
 

Podle mluvčího drážní inspekce Martina Drápala krátce před patnáctou hodinou vykolejila lokomotiva a jeden podvozek vagónu za ní při příjezdu soupravového vlaku do stanice. "Bylo to bez cestujících a nikdo nebyl zraněn," řekl Drápal.
 

Dráhy v místě omezily dopravu, kterou převedly na jednu traťovou kolej v úseku Praha-Vršovice - Praha-Hostivař a opačně.
 

tn.cz / Mediafax, sta

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz