Komplikace v železniční dopravě mezi Prahou a Benešovem a Masarykovým nádražím a Louny způsobilo v neděli odpoledne vykolejení vlaku na Vršovickém nádraží v Praze.
Vlak vykolejil před začátkem jízdy, cestující tam nebyli, potvrdila informace Mediafaxu mluvčí Českých drah Radka Pistoriusová.
Podle mluvčího drážní inspekce Martina Drápala krátce před patnáctou hodinou vykolejila lokomotiva a jeden podvozek vagónu za ní při příjezdu soupravového vlaku do stanice. "Bylo to bez cestujících a nikdo nebyl zraněn," řekl Drápal.
Dráhy v místě omezily dopravu, kterou převedly na jednu traťovou kolej v úseku Praha-Vršovice - Praha-Hostivař a opačně.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz