Zpravodajství

Tři mumie u stolu! Rodinu našli omotanou toaletním papírem namočeným v bělidle

Tři mumie u stolu! Rodinu našli omotanou toaletním papírem namočeným v bělidle
Zdroj: Getty Images

Pohled jak z bizarního hororu se naskytl policistům, kteří vešli do panelákového bytu tříčlenné rodiny. Muž a dvě ženy tam seděli omotaní toaletním papírem namočeným v bělidle. Podobně zřízený byl i nábytek.

Polskou policii k podivné rodině zavolal anonym. Ta vešla do bytu tříčlenné rodiny v jednom z paneláků v ulici Tatrzanskaja v malém městě Bytomi a strážníci nestačili zírat, uvedl portál se.pl.
 

Uvnitř našli třiašedesátiletého otce, devětapadesátiletou matku a jejich pětatřicetiletou dceru, jak sedí u stolu zabalení do toaletního papíru. Měli do něj zamotané celé ruce i nohy, přičemž se ukázalo, že předtím toaleťák napustili bělícím prostředkem.
 

Jako mumie vypadal i nábytek. Omotaný namočeným toaletním papírem byl stůl, židle i gauč. Rodina se šílené praktice zjevně nevěnovala poprvé, protože všichni její členové měli končetiny od agresivních látek úplně rozežrané, potřebovali okamžitou lékařskou pomoc a mužova noha dokonce vyžaduje amputaci.

Související obsah

Co rodinu k dobrovolné a jistě velmi bolestivé mumifikaci vedlo, není zatím jasné, každopádně poputují všichni tři svorně do blázince.
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz