V nemocnici v Uherském Hradišti leží pacient s otravou metanolem. Jeho stav je stabilizovaný a podle mluvčího nemocnice není v přímém ohrožení života.
Uherskohradišťská nemocnice přijala nemocnice už před několika dny. Informaci potvrdil mluvčí nemocnice Ludvík Valouch s tím, že pacient je ve stabilizovaném stavu mimo ohrožení života.
Ve Zlínském kraji už bylo od počátku metanolové kauzy hospitalizováno celkem 13 pacientů v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně, jednoho pacienta měli ve vsetínské nemocnici a jednu pacientku přijali v kroměřížské nemocnici.
Metanol si jen ve Zlínském kraji vyžádal čtyři oběti, v celé republice pak na otravu metanolem zemřelo 36 lidí!
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz