Dvaačtyřicetiletý muž spolykal v Brně 30 tablet a ustlal si na trávníku. Všimli si ho až po dvou dnech. Skončil v péči lékařů.
Policie se případem zabývala ve středu. "V ulici Kamenice ležel v blízkosti obchodního domu již druhým dnem muž. Prázdná sklenička od léků se nacházela v jeho blízkosti," uvedla mluvčí brněnských strážníků Denisa Kapitančiková.
Dotyčný řekl, že léky snědl kvůli velkému stresu. Stěžoval si na silné závratě. "Záchranáři ho odvezli do nemocnice," dodala.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz