APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Muže ležícího na trávníku v Brně si všimli až po dvou dnech. Spolykal prášky

Muže ležícího na trávníku v Brně si všimli až po dvou dnech. Spolykal prášky
Zdroj: isifa / Lidové noviny

Dvaačtyřicetiletý muž spolykal v Brně 30 tablet a ustlal si na trávníku. Všimli si ho až po dvou dnech. Skončil v péči lékařů.

Policie se případem zabývala ve středu. "V ulici Kamenice ležel v blízkosti obchodního domu již druhým dnem muž. Prázdná sklenička od léků se nacházela v jeho blízkosti," uvedla mluvčí brněnských strážníků Denisa Kapitančiková.


Dotyčný řekl, že léky snědl kvůli velkému stresu. Stěžoval si na silné závratě. "Záchranáři ho odvezli do nemocnice," dodala.

tn.cz / mediafax / kos

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz