Zpravodajství

Ze snídaně do SuperStar! Blondýnka Kepková je novou moderátorkou pěvecké soutěže

Ze snídaně do SuperStar! Blondýnka Kepková je novou moderátorkou pěvecké soutěže

Soutěž pro všechny pěvecké talenty z České a Slovenské republiky brzy znovu vtrhne na české obrazovky. Castingy stále probíhají a kdo se stane novou SuperStar je ve hvězdách. Jasné ale po dnešku je, že moderovat ji bude Zora Kepková.

Všichni, kdo předvídali, že nahradit Leoše Mareše nelze, teď mohou jen nevěřícně kroutit hlavami. Společně s důvěrou dostala pomyslný moderátorský mikrofon nadcházejícího ročníku SuperStar moderátorka Snídaně s Novou a rádia Evropa 2 Zora Kepková.
 

S přímými přenosy má moderátorka bohaté zkušenosti. Právě díky působení v ranní relaci je sympatická blondýnka před kamerou jako doma. Nemusí se tak rozhodně obávat, že by nezvládla přímý přenos, který vylučuje možnost zastavit kameru a říct něco znovu. Bok po boku s Kepkovou na pódiu stane slovenský moderátor Roman Juraško.
 

Kromě moderátorské dvojice, na jejíž vyhlášení se čekalo, se už veřejnost zná jména porotců. Nové talenty budou objevovat, hodnotit a na jejich cestě na vrchol českého showbyznysu vést Palo Habera a Ondřej Soukup. Ženský element bude reprezentovat mladičká zpěvačka Ewa Farna.
 

(/novinky/vime-prvni-mares-skoncil-superstar-bude-moderovat-krasna-kepkova.html)]

Pokud máte potřebný telent a odvahu, stále se můžete přihlásit do jednoho z castingů - 1.12. v Bratislavě nebo 15.-16.12. v Praze.
 

Připomeňte si, jak Zorku požádal její snoubenec Míra Hejda v přímém přenosu o ruku. Na serveru PRASK.tv najdete video, jak před Zorkou Hejda poklekl s prstenem přímo ve Snídani s Novou - ZDE!

Prohlédněte si novou moderátorku pořadu SuperStar. Zorku Kepkovou stojí za to vidět:

tn.cz / kisa
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamión. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Krátká zpráva

Zeman zamítl vstup Čechů do ukrajinské armády

Prezident Miloš Zeman zamítl žádost 11 Čechů o vstup do ukrajinské armády. Důvodem pro zamítnutí byla zpráva ministerstva obrany, které prezidentovi nedoporučilo povolit těmto Čechům odchod. Zeman už dříve povolil vstup do ukrajinských ozbrojených sil 103 Čechům. Zdůraznil však, že není možné udělit plošné povolení.

Krátká zpráva

Vznik nového stanového městečka

V Praze vznikne nové stanové městečko pro uprchlíky z Ukrajiny s kapacitou pro 150 lidí. Vznik městečka naplánoval pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) spolu s ministrem vnitra Vítem Rakušanem (STAN). Městečko má vyrůst na zasíťovaném pozemku České pošty v Malešicích. První uprchlíci se tam budou stěhovat 31. května.

Píše se na Deník.cz