Nehoda se stala krátce po půlnoci na rovném přehledném úseku. Spolujezdkyně na místě zemřela. Řidiče do nemocnice transportoval vrtulník.
Devatenáctiletá spolujezdkyně zahynula po čtvrteční půlnoci po nárazu auta do stromu u Libčic nad Vltavou na Praze-západ. Těžce zraněného řidiče transportoval do nemocnice vrtulník, zjistila na místě agentura Mediafax.
Nehoda se stala přibližně hodinu po půlnoci asi dva kilometry od Libčic na okresní silnici vedoucí do Kralup nad Vltavou. Přibližně 40letý šofér peugeotu sjel na rovné silnici na pravou krajnici. Vozidlo přerazilo strom, přetočilo se na bok a spodkem narazilo do druhého, o který zůstalo opřené.
Ze zdemolovaného auta vystříhali přivolaní hasiči dvoučlennou posádku. Dívka na místě spolujezdce byla mrtvá. K těžce zraněnému šoférovi přivolali záchranáři vrtulník, který ho dopravil do nemocnice v Praze.
Okolnosti tragické nehody vyšetřují policisté. Řidič jel s největší pravděpodobností na kluzké vozovce nepřiměřenou rychlostí.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz