V ulici 28. října v centru Prahy odpoledne vybuchla stavební buňka. Oheň popálil pět dělníků.
Podle informací TV Nova vybuchly uvnitř buňky dvě dvoukilové propanbutanové láhve a oheň popálil pět dělníků, kteří v tu chvíli právě uvnitř odpočívali.
Ti se po výbuchu snažili požár uhasit. Na místo ale mezitím přijeli hasiči, kterým se během několika málo minut podařilo požár dostat pod kontrolu a popálené dělníky předali záchranářům. Ti muže převezli do nemocnice na Vinohradech.
Dělníci utrpěly popáleniny v obličeji a na končetinách, jsou ale mimo ohrožení života. Nikdo další v okolí zraněn nebyl a škoda by podle hasičů neměla být příliš vysoká. Proč plynové bomby vybuchly, zjišťuje policie.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz