Zpravodajství

NEJDĚSIVĚJŠÍ TEORIE KONCE SVĚTA 21. 12. 2012: Pro koho jsou tyto rakve?

NEJDĚSIVĚJŠÍ TEORIE KONCE SVĚTA 21. 12. 2012: Pro koho jsou tyto rakve?
Zdroj: YouTube.com

FEMA. Zkratka, kterou drtivá většina Evropanů nezná. Ti, co jí znají, se ale děsí. Seznamte se s největší konspirační teorií dneška. Miliony lidí po celém světě věří, že KONEC SVĚTA bude událost, kterou budou řídit mocní tohoto světa. Pro ty ostatní jsou už připraveny rakve.

Když si dáte do internetového vyhledavače slovo FEMA, objevíte svět, ze kterého nebudete moci několik dnů spát. Svět, kde jezdí vlaky bez oken, kde jsou připraveny tisíce rakví, kde vyrůstají tajemné tábory. O co jde?
 

FEMA (Federal Emergency Management Agency) je americký úřad pro zvládání krize. Agentura spadá pod Ministerstvo vnitřní bezpečnosti. Úřad je připraven zvládat situaci ve Spojených státech při velké migraci, při přírodní katastrofě, při vyostřených sociálních nepokojích. Úřad FEMA například zasahoval po teroristických útocích z roku 2001, či při řádění hurikánu Andrew v roce 1992. To jsou údaje, které jsou oficiální, ty neoficiální informace ale budí hrůzu. 
 

Zdroj: YouTube.com

 

FEMA údajně po celých Spojených státech nechala postavit na 800 táborů, které jsou zatím prázdné. Pro koho jsou? Pro nepohodlné občany? Pro nelegální imigranty? Pro zločince? Pro ty, co nebudou souhlasit s novou společností? Pro ty, co se vzepřou stanému právu?
 

SVĚT ZNIČÍ BOHATÍ A MOCNÍ? VÍCE ZDE!
 

HLEDÁME ČECHY, KTEŘÍ VĚŘÍ NA KONEC SVĚTA A BUDUJÍ SI BUNKRY! OZVĚTE SE NA TELEFON 602 756 535
 

Součástí těchto táborů jsou také tisíce plastových nádob. Připomínají rakve. Proč jich je tolik? Pro koho jsou určeny? Proč jsou z plastu? Proč jsou tak obrovské? To jsou otázky, které vyvolávají strach. Oficiálně byly nádoby vyrobeny preventivně, údajně kvůli tomu, kdyby v budoucnu udeřila nebezpečná epdemie nebo přírodní katastrofa. 
 

Zdroj: YouTube.com

 


 

Samostatným fenoménem jsou obrovské vlaky bez oken, nebo jen s malými otvory. Koho budou vozit? Proč jsou tak obrovské? Připomínají dobytčáky, ale jsou skutečně jen pro zvířata?
 


 

Konspirační teorie bují všude tam, kde se nedostává věrohodných odpovědí. Jisté je jedno, že Evropané i Američani mají strach z ekonomické krize, ze sociálních nepokojů, z třetí světové války, z konce světa, na jaký jsme zvyklí...
 

Přečtěte si také:

Tyhle konce světa už jsme přežili

Fotonový pás nás všechny vyhladí, už za necelý měsíc

Věřme tedy tomu, že tábory, které buduje FEMA, jsou jen preventivní záležitostí a mocní tohoto světa to s těmi "obyčejnými lidmi" myslí dobře. Věřme, že miliony dolarů byly do rozsáhlých FEMA táborů investovány s rozumem. Věřme, že konec světa nás ještě hodně dlouho nečeká.  
 

V SOBOTU VE 12 HODIN 21 MINUT DALŠÍ DÍL O KONCI SVĚTA: HROZIVÁ FEMA A NOVÝ ŘÁD

sta, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz