Zpravodajství

Ludmilu prohlásili za mrtvou, po třech dnech v márnici obživla

Ludmilu prohlásili za mrtvou, po třech dnech v márnici obživla
Zdroj: isifa.com

Jednašedesátiletou kuchařku lékaři prohlásili za mrtvou a smutnou zprávu sdělili rodině, která jí začala chystat pohřeb. Žena ale těsně před pitvou ožila.

Ludmila Steblitskaja byla prohlášena za mrtvou v nemocnici v ruském Tomsku poté, co utrpěla srdeční příhodu. "Volala jsem tam a chtěla vědět, jak na tom maminka je,“ vylíčila šílený příběh její dcera Anastasia (29) pro list Siberian Times.
 

"Řekli mi, že je jim to moc líto, ale že ve tři čtvrtě na šest zemřela. Zhroutil se mi svět. Tatínka jsem nepoznala a byly jsme si velmi blízké. Odjela jsem do nemocnice a tam mi řekli, že maminky tělo už odeslali do márnice. To bylo v pátek večer. Na pondělí jsem proto začala chystat pohřeb.“
 

Anastasia o úmrtí maminky informovala na padesát smutečních hostů, kteří přislíbili účast na pohřbu, a utratila v přepočtu 40 tisíc korun za rakev, pohřební vůz, věnce a další věci. A v pondělí ráno si šla do márnice vyzvednout matku.

Mrtvé miminko ožilo po 12 hodinách v márnici
 

"Přišla jsem tam, ale patolog mi řekl, že se ještě nedostali k pitvě a že jestli si chci maminku převzít bez ní, ať si jdu vyřídit potřebné dokumenty. Tak jsem to udělala, ale když jsem se vrátila, zastavila mě sestřička a povídá, že právě viděla moji matku a že žije. Myslela jsem, že se zblázním.“

(/pribehyleta/vas-pribeh-duch-ktery-zapalil-svicku.html)]

Sestřička Anastasii zavedla do pokoje, kde skutečně seděla na posteli Ludmila, která se záhadně po třech dnech v márnici probrala. Na nic si nepamatovala, ale byla živá a zdravá. Lékaři si podivnou událost nedokáží vysvětlit. "Provedli jsme veškeré potřebné kontrolní procedury. Zatím nevíme, kde došlo k chybě,“ uvedl vedoucí lékař nemocnice v Tomsku Maksim Zajukov. "Byl to zázrak," usmívá se Ludmila.
 

hel, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz