APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

TRAGÉDIE V PRAZE: Hledali dva mladé lidi, našli je mrtvé!

Těla dvou dvacetiletých pohřešovaných lidí našli v sobotu odpoledne policisté v bytě v pražské Krči.

"Podle prvotních informací byla v bytě v Murgašově ulici nalezena těla muže a ženy, v současné době je na místě výjezdová skupina kriminalistů, která nález prošetřuje," uvedla po 15. hodině pro agenturu Mediafax policejní mluvčí Jana Rösslerová.


Příčina jejich smrti zatím není jasná. Na místo byl povolán i lékař. "Kriminalisté se společně se služebním lékařem shodli na tom, že se na smrti těchto dvou osob nejspíše podílela cizí osoba," doplnila Rösslerová.


Okolí domu prohledala speciální pořádková jednotka, policisté pátrali po všem, co by policistům mohlo pomoci ve vyšetřování.


S ohledem na rodinu nechce policie sdělovat bližší informace. Jak mladý pár zemřel, musí odhalit soudní pitva.

vrl, tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz