APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Je to ZKAŽENÉ MASO? Zákazník je přesvědčený, že ano, prodejce to odmítá!

Je to ZKAŽENÉ MASO? Zákazník je přesvědčený, že ano, prodejce to odmítá!
Zdroj: došlo mailem

Obrátil se na nás divák TV Nova a čtenář TN.cz, že v uzenářství Zeman v Pelhřimově prodávají zkažené maso. Dokonce nám poslal fotku údajně nazelenalého masa. Vedoucí pelhřimovské prodejny však jakékoliv pochybení popírá.

Do redakce nám došly fotky nevábně vypadajícího masa, je zkažené či nikoliv. Michal Burian, který nám snímky zaslal, tvrdí, že je nazelenalé a je rozhodně zkažené. "Chtěl jsem si koupit nějaké maso, jenže když jsem viděl, jak je to  zelené. Udělalo se mi špatně a hodně rychle jsem si to rozmyslel!" popsal nám nespokojený zákazník Michal Burian svoji zkušenost z uzenářství Zeman v Pelhřimově.
 

Objevili se u vás prodejně zkažené potraviny? Na [email protected] nám zašlete fotky a uveďte, kde jste tyto potraviny objevili.

Oslovili jsme proto i dotyčnou provozovnu, vedoucí prodejny nám vzkázala, že je to celé nesmysl, že oni žádné zkažené nebo nazelenalé maso rozhodně neprodávají. Klidně se prý pod to podepíše, oficiální vyjádření nám ovšem nechtěla poskytnout.
 

Související obsah


Michal Burian je ale přesvědčen, že se prodejna snažila zákazníkům prodat zkažené maso, údajně ne úplně vábně vypadající maso v prodejně viděl už dříve. "3. ledna jsem si tam koupil párky. Jenže nedali se vůbec jíst a museli jsme je vyhodit," popsal další svoji zkušenost s uzenářstvím Burian.

tn.cz / hmr

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz