Zpravodajství

Evropu čekají velké změny. Takto má vypadat MAPA V ROCE 2035

Evropu čekají velké změny. Takto má vypadat MAPA V ROCE 2035

Ruské tajné služby vytvořily mapu, která předpokládá posuny v hranicích současných evropských států i vznik států nových.

Ruští vědci a analytici CIA dali hlavy dohromady a vytvořili předpokládanou mapu Evropy v roce 2035. Podle nich nejsou současné hranice států nedotknutelné a myslí si, že přibudou i nové státy.
 

Albánie se údajně spojí s Kosovem a částí Makedonie, Bosna a Hercegovina se zase rozdělí mezi Chorvatsko a Srbsko. Hranice údajně změní i Španělsko, Velká Británie a Francie. Podle analýzy vznikne nový stát již v roce 2014. Osamostatní se Skotsko zpod královské koruny, uvedl portál dobrenoviny.sk.
 

Úspěšné lidové hlasování v Irsku by mělo nastolit další změny a země by se sjednotila. Výrazné změny by měly nastat i na Pyrenejském poloostrově, který zápasí s ekonomickou krizí.
 

Některá území ztratí i Francie. Nacionalisté na Korsice se již dlouhodobě snaží odtrhnout od Elysejského paláce a Štrasburk se podle mapy připojí k Německu. 

Všechny změny by měly vést k rozpadu multikulturalismu v Evropě. Územní změny se také budou týkat Belgie, Itálie, Maďarska, Rumunska i Slovenska a Polska.
 


 

Odborníci si myslí, že chudé Bělorusko z Evropy úplně zmizí a stane se součástí Ruska, Ukrajiny a pobaltských států. Všechny změny způsobí hlavně dlouhotrvající ekonomická krize a politická nestabilita v jednotlivých regionech.
 

vrl, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz