APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Pohřeb ženy, kterou zabil fotbalista Barbarič: Nad rakví maminky truchlily i děti

Moniku Barbaričovou zastřelil v kadeřnickém salóně v Hradci Králové fotbalista a ženin exmanžel Martin. Ve Zlíně se dnes s Monikou rozloučila rodina a přátelé.

Ve zlínském krematoriu se dnes rodina a přátelé rozloučili s kadeřnicí Monikou Barbaričovou, kterou před deseti dny zavraždil bývalý manžel Martin.
 

Příbuzní a známí se s Monikou Barbaričovou loučili ve smuteční síni od 13. hodiny. Dorazila přibližně stovka hostů včetně syna Martina a dcery Denisy. Moniku Barbaričovou na poslední cestu vyprovodila píseň od zpěvačky Adele.


Bývalý prvoligový fotbalista Martin Barbarič zastřelil svoji exmanželku Moniku v pátek 11. ledna odpoledne. Přišel do kadeřnického salonu, kde žena pracovala, před vstupními dveřmi ji pak střelil do boku a do hlavy.



Potom obrátil hlaveň zbraně proti sobě a prostřelil si hlavu. Zatímco Monika Barbaričová zemřela okamžitě, její exmanžel ženu přežil navzdory devastujícím poraněním v nemocnici týden. Naposledy vydechl v pátek.
 

Barbarič nejspíš vraždil ze žárlivosti a zoufalství. Monika se od něj totiž před Vánoci odstěhovala kvůli obrovským dluhům, které nedokázal splácet. Muž, živící se jako policista, kvůli nim dokonce kradl.


Poslechněte si, co říká přítel Barbaričových:


pez, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz