Zpravodajství

ZEMAN LŽE? Bohdalová mu do telefonu kvůli zlým fandům Schwarzenberga nepláče!

ZEMAN LŽE? Bohdalová mu do telefonu kvůli zlým fandům Schwarzenberga nepláče!
Zdroj: Mediafax

Miloš Zeman si pěkně naběhl. V předvolební diskusi řekl, že jeho podporovatelka Jiřina Bohdalová mu pláče do telefonu, protože ji obtěžují příznivci Karla Schwarzenberga. Bohdalová to však popřela.

MIloš Zeman se nechal nachytat při lži v průběhu předvolební kampaně. Tvrdil, že lidé, kteří podporují Karla Schwarzenberga obtěžují jeho podporovatele. Jako příklad uvedl Martina Dejdara, který měl problém s tvůrci seriálu Zdivočelá země.

Ovšem podle Zemana se s podobnými útoky setkala i Jiřina Bohdalová. "Mě především překvapil fanatismus některých přívrženců Karla Schwarzenberga, například v záležitosti Martina Dejdara. Ale on to není jenom Martin Dejdar, mně třeba Jiřinka Bohdalová pláče do telefonu, že podobné štvanici je vystavena i ona,“ řekl Zeman portálu Novinky.cz.

Jiřina Bohdalová však tvrdí něco zcela jiného. "Žádné štvanici vystavena nejsem," řekla Bohdalová ČTK. "Občas se někde něco objeví s cílem mě pošpinit. Ale já nechci být ani prezident či ministr. Ve svobodném státě je to mé svobodné rozhodnutí," dodala oblíbená herečka.

Související obsah

Bohdalová si myslí, že jde o konstrukci médií. "Přece není možné, že člověk se na jedné straně snaží, aby byl populární, a pak je za to trestaný. Kde to jsme, kam jsme to došli, že si mohou takhle vymýšlet. To bychom museli být u soudu každý měsíc," podotkla Bohdalová, jíž se v této atmosféře dobře nežije. O tom, že je herečka obtěžována, ovšem mluvil sám Miloš Zeman v předvolební diskuzi.

Dnes byl Miloš Zeman usvědčen z další lži. V úterý vyčetl Karlu Schwarzenbergovi, že když zrestituoval zámek v Čimelicích, tak zvýšil nájem, aby vyhnal z domu místní učitelku Táňu Bílou. Ta však portálu Lidovky.cz, který na případ upozornil, řekla, že v době restituce už v bytě 10 let nežila. "Je to lež jak věž! V roce 81/82 byla zrušena filmová škola, kde jsem dvacet let učila. Tam byly asi čtyři podnikové byty, z nichž jsme dostali výpověď. Pan Schwarzenberg dostal zámek zpět o devět, deset let později, takže mě skutečně nevyštípal," uvedla Bílá pro Lidovky.cz.

tn.cz / hru
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz