Zpravodajství

Zeman rád poučuje, ale na tiskovce se mu smáli kvůli SOFTWAROVÝM kuličkám

Čerstvě zvolený prezident Miloš Zeman si v přímém přenosu uřízl pořádnou ostudu! Přestože všechny vždy a všude poučuje, tak sám se spletl v prvním projevu, který poskytl po svém zvolení!

Nový prezident Miloš Zeman je známý tím, že vždy každého poučuje. Teď by ale potřeboval poučit sám. Někdo by mu totiž měl vysvětlit, co použil kuličkový atentátník Pavel Vondrouš při svém útoku na dosluhujícího prezidenta Václava Klause v Chrastavě. Tehdy užil AIRSOFTOVOU pistoli, ale Miloš Zeman si zřejmě myslel, že provedl nějaký kybernetický útok, protože mluvil o SOFTWAROVÝCH kuličkách!
 

VIDEO z tiskové konference, kde nově zvolený prezident Miloš Zeman mluví o SOFTWAROVÝCH kuličkách, se můžete podívat pod titulkem článku.
 

"Jako prezident mám svaté právo vybrat si ochranku. Mám rád profesionály, a to nejen mezi novináři, kde téměř žádní nejsou, tak v žádném případě nebudu souhlasit s tím, aby v mé ochrance byli lidé, kteří, když se na prezidenta vystřelí sedm, byť SOFTWAROVÝCH, kuliček nezasáhnou proti člověku, který si klidně odstoupí, vykouří si jednu cigaretu, poskytne dva rozhovory a nakonec ho zatkne státní policie, nikoliv tato ochranka," uvedl Zeman na tiskové konferenci krátce poté, co bylo jasné, že se stane novým prezidentem České republiky.
 


Zeman by tak měl nejspíše nahlédnout do slovníku nebo nějaké encyklopedie, aby se podobného faux pas nedopustil. Airsoft je totiž podle internetové encyklopedie Wikipedia moderní druh vojenského sportu podobný paintballu, místo munice s barvou se v něm však používají malé plastovo-keramické kuličky. Zatímco software, nebo-li programové vybavení, je v informatice sada všech počítačových programů používaných v počítači, které provádějí nějakou činnost. Rozdíl je tedy na první pohled zřejmý.
 

Podívejte se na celý projev Miloše Zemana:

tn.cz / hmr
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz