Hlad dokáže z lidí udělat opravdu neuvěřitelné stvůry. Poté, co žena odjela na služební cestu, odhodlal se její manžel k šílenému činu. Zabil a částečně snědl své dvě děti, dceru a syna. Když se žena vrátila domu, jen v klidu konstatoval: "Měl jsem maso.“
Nepochopitelný čin muž spáchal v době, kdy byla jeho žena na pracovní cestě. Nejprve zabil starší dceru a později i syna. Když se žena vrátila domů do korejské provincie Hwanghae a pátrala po svých dětech, její manžel jen řekl: Měl jsem maso.
Žena okamžitě zavolala policii. "Muž, který zabil a následně jedl své děti, byl okamžitě zatčen,“ píše server tvnoviny.sk s odvoláním na Sunday Times. Při vyšetřování objevili policisté okolo domu zbylé části dětských těl.
V provincii Hwanghae se nejedná o první případ kanibalismu. Lidé tam kvůli suchům a neúrodě často dlouho trpí hladem.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz