Zpravodajství

Orgie v tělocvičně: Učitelka (22) měla sex se třemi studenty, další si je natáčeli!

Orgie v tělocvičně: Učitelka (22) měla sex se třemi studenty, další si je natáčeli!
Zdroj: facebook.com

Hotová Sodoma Gomora se před pár dny odehrála v tělocvičně střední školy. Mladá učitelka si tam užívala ne s jedním, ale rovnou třemi studenty, přičemž celý akt je zaznamenán i na videu.

Dvaadvacetiletá Clarice Leeová minulý pátek během polední přestávky navedla šest mladíků k tomu, aby s ní šli do staré tělocvičny na kolejích v arizonském městě Tucson. Tam se s polovinou z nich vyspala. Ostatní tři se dívali a vše si natočili na mobilní telefon.
 

Když se o orgiích dozvěděla policie,ihned chlípnou učitelku zatkla. K dispozici má i ono video. Clarice je na něm zachycena, jak obcuje s teenagery ve věku 16 až 18 let. 

"Soudě podle záznamu, soulož trvala několik minut. Zatím nevíme, zda se dostal na internet," uvedla Cindy Mechtelová z policejního oddělení zabývajícího se zneužíváním dětí a mladistvých.
 

Související obsah


Lee v úterý obvinili ze sexuálního kontaktu s nezletilými osobami, informovaly topky.sk. Hned nato ji vyhodili ze školy, ve které pracovala od srpna loňského roku.

(/laskaasex/valentynska-soutez-o-sexy-hracky-pro-dospele.html)]

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Nahá učitelka tělocviku s vámi zacvičí!
Studentka nebo striptérka? Tahle kočka zvládá obojí!
Elvira: Nahá učitelka základní školy

Jak na domácí striptýz a nezesměšnit se?
Pošli mi svou fotku. Nahou!
Ta má odvahu! Baculatá Superstar Leona Šenková nafotila akty!

vrl, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemědělci zasažení tornádem dostanou odškodnění od státu

Zemědělci z Jihomoravského a Ústeckého kraje, které v červnu zasáhly přírodní pohromy, v blízké době dostanou od ministerstva zemědělství 80 procent peněz z přiznané částky jako odškodnění. Mezi 81 žadatelů, u nichž pracovníci Škodní komise Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) šetřili, se rozdělí 627 milionů korun. Fond začal vydávat tzv. zálohová rozhodnutí a platby bude posílat záhy po vydání, aniž by se čekalo na nabytí právní moci rozhodnutí.

Krátká zpráva

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou z Rady České televize

Poslanci v pátek odpoledne odvolali Hanu Lipovskou (za Volný blok) z postu členky Rady České televize. Pro odvolání Lipovské hlasovalo celkem 63 poslanců, dalších 11 bylo proti. Důvodem odvolání bylo porušení zákona a také ztráta nezávislosti. Hana Lipovská totiž kandiduje v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny. Odvolání už minulý týden doporučil sněmovní volební výbor. Členkou rady ČT byla Lipovská od května loňského roku.

Píše se na Deník.cz