Zpravodajství

Žena pedofilního vojáka promluvila: Nevěřím, že ty prasárny s dětmi dělal, je to na něj ušité

Žena pedofilního vojáka promluvila: Nevěřím, že ty prasárny s dětmi dělal, je to na něj ušité
Zdroj: facebook.com

Manželka pedofilního vojáka Viktora Š., který si na sex kupoval miminka a malé děti, tvrdí, že její manžel určitě nic špatného neudělal. Podle ní jsou to všechno jen lži.

"Jsem si naprosto jistá, že Viktor by ničeho tak hrozného nebyl schopen, řekla manželka bývalého vojáka (34) pro Denik.cz s tím, že se domnívá, že celé řízení je proti jejímu manželovi zmanipolované.
 

V Libědicích na Chomutovsku, kde zvrhlík se svou rodinou bydlel, je hodně špatná atmosféra. Sousedi Viktora Š. nemohou pochopit, jak se jejich kamarád mohl dopustit takových nechutností.
 

Související obsah


Mnozí dokonce spekulují, zda se jeho úchylka nemohla rozvinout při bojových misích na Balkáně, kterých se jako elitní voják účastnil.
 

Lidé v Libědicích se nejprve domnívali, že zatčení Viktora Š. souvisí s jeho zálibou ve střelných zbraních. Ukázalo se, že na některé neměl žádné povolení. Za sexuální delitky mu hrozí 12 let.
 


 

Člen ochranky Jiřího Paroubka
 

Viktor Š. (43) se jako voják podrobil ostrému výcviku, pak se určitý čas živili jako bodyguard. Dokonce se v roce 2009 podílel na osobní ochraně Jiřího Paroubka.
 


 

Střežil ho při předvolební kampani, která eskalovala 27. května na pražském Andělu, kde se tehdejší špičky ČSSD dostaly pod silnou palbu z davu, který na ně naházel vajíčka. Petra Paroubková uvedla, že muže podle vidění znala.

sta, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz