Velké neštěstí se mohlo stát v neděli nad ránem v Praze. Zatím neznámý vandal zřejmě uvolnil loď kotvící na Vltavě v Praze. Ta se pak vydala na nebezpečnou pouť.
Bývalý kolesový parník, který v současnosti slouží jako odpočinkové místo na břehu Vltavy v Praze, se uvolnil v neděli nad ránem.
Plul několik set metrů nekontrolovaně po Vltavě a zastavil se až o jeden z pilířů Palackého mostu. Následně ještě pak narazil do další lodě.
Na místě museli zasahovat i hasiči a říční policie. V současné době se čeká na příjezd remorkéru, který loď odtáhne zpátky na místo, kde běžně kotví.
Na parníku umístěna výstava alternativních umělců.
VŠICHNI FANDOVÉ LODÍ MOHOU DÁLE ČÍST:
První jaderná letadlová loď na světě míří do šrotu
Největší loď světa už neexistuje
Podívejte se, jak tankují bojové lodě na moři
Podívejte se, jak se staví letadlová loď
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz