Zpravodajství

Nostradamus předpověděl ruský meteorit! Je to znamení konce světa!

Nebezpečné meteority předpověděl již v 16. století židovský věštec Nostradamus. Děsivé je, že podle něj světelná tělesa předchází konci světa.

Michel de Nostredame zvaný Nostradamus se narodil v židovské rodině roku 1504. Vystudoval lékařství, ale celý život zasvětil sledování oblohy, která ho od dětství přitahovala. Byl přesvědčen, že z pohybu planet se dá odvodit a předpovědět budoucnost. 
 

Vrcholu kariéry dosáhl Nostradamus roku 1564, kdy byl jmenován rádcem krále Karla IX. O dva roky později zemřel, ale jeho odkaz dráždí milovníky tajemna i v 21. století. 
 

Porozumět jeho proroctví je velmi složité. Nostradamus mluvil v metaforách, jeho jazyk musíme zasadit do dobového kontextu, ale z jeho slov mrazí.  

"Na úsvitu bude vidět velký oheň. Hluk a světlo se bude šířit směrem k severu. Zatímco svět bude umírat, a budou slyšet výkřiky, smrt je bude čekat zbraněmi, ohněm a hladem,” tak si Nostradamus představuje začátek 21. století.
 


 

Nostradamus popisuje, že na nebi se budou stále častěji objevovat záhadné světelné úkazy. Dokonce uvádí, že nemusí mít vesmírný původ, ale že jde o začátek války mezi dvěma mocnostmi.

Související obsah

Právě tímto směrem se ubírají spekulace mnoha záhadologů a milovníků konspiračních teorií, kteří nevěří, že v Rusku dopadl meteorit. Objevily se spekulace, že šlo o zkoušku nové zbraně, která je údajně schopna ovlivňovat počasí a vyvolávat klimatické jevy - více ZDE!

(/rodina/velky-horoskop-lasky-2013-potkate-toho-praveho.html)]

ČTĚTE TAKÉ:

NEJLEPŠÍ vtipy na téma konec světa!

Horoskop na rok 2013 – Domov a rodina

VELKÝ HOROSKOP 2013: PENÍZE! Budete konečně v balíku?!

sta, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz