Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: Lucie Borhyová odtajnila svého nového milence! Co na to otec jejího syna?

EXKLUZIVNĚ: Lucie Borhyová odtajnila svého nového milence! Co na to otec jejího syna?
Zdroj: isifa.com

Krásná moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová konečně kápla božskou. Se svým mladým přítelem Michalem Hrdličkou je moc šťastná. „S Michalem jsme spolu už několik měsíců,“ řekla portálu Prásk.tv Lucie Borhyová.

Během posledního měsíce se v médiích několikrát objevily spekulativní články o novém vztahu populární novácké moderátorky Lucie Borhyové. Nyní sama hvězdná moderátorka potvrdila, že se svým kolegou s redakce sportu Michalem Hrdličkou (24) randí už několik měsíců. Lucie Borhyová promluvila exkluzivně pro portál prásk.tv.

Lucie tak ukončila množství spekulací, která českými médii probíhala. Minulý vztah se sympatickým Řekem Nicem už je minulostí. S Nicem už spolu rok nežijeme, vycházíme spolu ale výborně. Jsme zkrátka přátelé, kteří spolu mají a vychovávají krásného syna,“ prozradila Lucie.
 

"S Michalem jsme spolu už několik měsíců, jsme pár a jsem zamilovaná. Nico se s Michalem znají a vycházejí spolu naprosto v pohodě,“ neskrývala radost moderátorka.

Související obsah

O své pozici v rodině Borhyové má jasno i sympaťák Michal Hrdlička. "Lucky syn mne bere jako svého staršího kamaráda, se kterým může dělat všechny ty věci, co kluci v jeho věku dělávají. Je s ním fakt zábava,“směje se Michal Hrdlička. A Lucie dodává: „Pro našeho syna vždy byl, je a bude jediným tatínkem Nico,“ má jasno Lucie. 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak se Lucie Borhyová připravuje na vysílání?

Chcete mít postavu jako Lucie Borhyová? Tančete!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz