Zpravodajství

To je on! Tenhle muž měl ubodat na diskotéce Martina, tatínka dvouleté Kačenky

Rodina Martina Vavrečky, bývalého vyhazovače na diskotéce v Moravských Budějovích, už zná tvář muže, který ho měl zabít. Osmačtyřicetiletý muž měl na toaletě podniku otce dvouleté Kačenky chladnokrevně podříznout.

Útočník, kterému za brutální a zákeřnou vraždu hrozí až výjimečný trest, si vyslechl obvinění už včera a dnes byl vzat do vazby. Vraždě předcházela potyčka několika mužů na diskotéce, kterou se později zabitý Martin snažil urovnat.

V podniku ale nepracoval jako vyhazovač. Podle jeho blízkých sice na diskotéce dělal asi deset let ochranku, ale se zaměstnáním skončil a do podniku v osudný večer zašel jen jako host.

Poté, co Martin rozehnal a ukončil potyčku jiných hostů, odešel na WC. Tam se za ním vydal jeden z problémových návštěvníků. Ještě předtím si ale sehnal nůž a na toaletě třiačtyřicetiletého otce malé Kateřiny zezadu napadl. Několikrát ho bodl do krku a nechal vykrvácet.

Související obsahPolicisté už osmačtyřicetiletého muže obvinili z vraždy. Podle informací TV Nova měl vrah opletačky se zákonem už dříve a agresivním chováním je po Moravských Budějovicích známý.

Blízcí zavražděného se zhroutili a nedokáží o události mluvit bez pláče. "On si odsedí deset let nebo doživotí, ale bude žít. Bráchovi už život nikdo nevrátí," říká jeho sestra Jiřina. "Udělala bych mu to, co udělal s bráchou. Doufám, že teď je bráchovi už líp," přidala se druhá sestra Hana.

kos, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz