Zpravodajství

Vědci zveřejnili 50 nejzdravějších potravin: Co jíst a pít, abyste byli v pohodě? TABULKA

Vědci zveřejnili 50 nejzdravějších potravin: Co jíst a pít, abyste byli v pohodě? TABULKA
Zdroj: isifa.com

Výsledky zkoumání jasně potvrdily, že na funkci lidského těla má zásadní význam to, co pijeme a jíme. Podívejte se, co našemu organismu prospívá nejvíce.

Výzkum potvrdil, že ze všeho nejdůležitější je dostatečný příjem obyčejné čisté vody. Takže žádné slazené limonády, mléčné koktejly z fastfoodu nebo alkohol, který je kalorický až hanba.


Voda je prostě ideální pití, které pomáhá vašemu tělu správně fungovat a nepřidává vám kila navíc jako cola nebo sprite.


A další pořadí nejzdravějších potravin rozhodně nepotěší vyznavače bůčků, buřtů a chlebů se sádlem. Hned za čistou vodou je totiž ovoce.
 

Související obsah


A mezi ním excelují jahody, borůvky, třešně, jablka a exotické bobule acal. Nic nezkazíte ani v momentě, kdy vyměníte chipsy za plátky avokáda, bánanů nebo ostružiny.


Pokud přeci jen hodláte mlsat i přesto, že se se svoji hubenou postavou už nikdy neshledáte, zkuste mandle. Tahle oblíbená pochoutka má totiž i tu výhodu, že je zdravá. Ale i tak se kroťt - mandle jsou dost kalorické a neměli byste jich spořádat víc než 20 denně.

(/zdravi/potraviny-proti-rakovine-pomahaji-v-prevenci.html)]


Podobně lze mlsat i pistácie. Ty jsou nejenom zdravé, ale navíc pomáhají odbourávat stres a můžou tak přijít vhod v momentě, kdy jdete k šéfovi na kobereček a nečekáte právě pochvalu.


Zdroj: tn.cz / Mediafax

ČTĚTE TAKÉ NA POKLIČKA.CZ

Nejzdravější potraviny světa 1. část

Nejzdravější potraviny světa 2. část

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz