Zpravodajství

Moderátorka TV Nova Markéta Fialová k útoku na její osobu: Zneužili mě!

Moderátorka TV Nova Markéta Fialová k útoku na její osobu: Zneužili mě!

Tohle moderátorka TV Nova Markéta Fialová nečekala. Poté, co se vyjádřila k ukončení spolupráce Karla Voříška a TV Nova, nestačila se divit, jak bulvární média její slova překroutila.

"Během uplynulého víkendu se v českých bulvárních denících objevily články o rozchodu mého dlouholetého kolegy Karla Voříška s televizí Nova. V těchto článcích bylo uvedeno, že cítím úlevu nebo dokonce že se raduji, což je primitivní a účelová manipulace se slovy,“ ohradila se dlouholetá tvář TV Nova Markéta Fialová.

Zdroj: TV Nova

Karel Voříšek, jedna z tváří televize Nova a několikanásobný výherce ankety o nejoblíbenější tvář obrazovky TýTý, moderoval Televizní noviny od roku 1999. V pátek se dohodl na definitivním ukončení spolupráce s TV Nova.
 

"Mé vyjádření bylo, že jsem ráda, že se situace mezi ním a Novou vyřešila, že mu děkuji za těch osm let fajn spolupráce a že já se teď soustředím na další práci, která mě čeká. Věřila jsem, že tyto tři jednoznačné věty budou jako prohlášení k této události stačit a nikdy by mě nenapadlo, že se dají takto zneužít,“ dodala dále Markéta Fialová.
 

Související obsah

TV Nova v listopadu 2012 požádala Karla Voříška, aby učinil kroky k očištění svého jména, které se objevilo ve svazcích STB. V návaznosti na to Karel Voříšek podal žalobu na ochranu osobnosti.
 

Související obsah


"Karlova kauza se Novy i mě samozřejmě po celou dobu velmi dotýká, profesně ale i lidsky. Jeho rozchod s televizí je ale krokem dvou stran, který samozřejmě respektuji. Dohodli se ve smíru, za což jsem opravdu ráda. Karlovi samozřejmě dál držím palce, aby dokázal své jméno očistit. Přestal sice být mým pracovním kolegou, ale i nadále zůstává v mém soukromém životě, lživé články bulváru na tom nic nemění," dodala Markéta Fialová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz