Zpravodajství

Muž vzal syna (12) do lesa na dřevorubeckou dřinu. Kluka zabil strom!

Smutná rodinná tragédie se včera odehrála na Zlínsku. Muž tam kácel strom a ten spadl tak nešťastně, že zabil jeho dvanáctiletého syna. Otec se zhroutil, nehodu vyšetřuje policie.

Neštěstí se stalo v neděli odpoledne v místní části Popov, která spadá pod obec Štítná nad Vláří a leží nedaleko Valašských Klobuk. Otec vzal syna do vlastního lesa, který rodině patří. Vyhlédl tam strom a rozhodl se, že ho skácí.
 

Strom ale při kácení nečekaně podélně praskl a zřítil se k zemi. Bohužel přímo na chlapce, který kácení přihlížel. Na místě pak zasahovala záchranka i policie. "Bohužel, chlapci už jsme nemohli pomoci. V době příjezdu záchranářů už byl mrtvý," uvedl mluvčí záchranky zlínského kraje Petr Olšan.
 

Související obsah

Podle informací TV Nova se otec po nehodě psychicky zhroutil, takže ho policie dosud nemohla ani vyslechnout. Dosud za chlapcovu smrt jeho otce ani neobvinila. Policie s ohledem na rodinu chlapce a okolnosti nehody nechce případ nijak blíže komentovat.

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz