Zpravodajství

Matka (22) chtěla prodat své děti přes Facebook. Potřebovala peníze na kauci přítele

Matka (22) chtěla prodat své děti přes Facebook. Potřebovala peníze na kauci přítele
Zdroj: facebook.com

Dvaadvacetiletá žena se zoufale snažila sehnat peníze na kauci svého přítele, a tak se rozhodla k šílenému činu. Přes Facebook chtěla za skoro 100 000 korun prodat své dvě děti (2 a 4).

Misty VanHorn z amerického Sallisaw v Oklahomě se nedá považovat za zrovna vzornou matku. Kvůli nedostatku peněz, které potřebovala na zaplacení kauce svého přítele, chtěla prodat své dvě děti.

"Chodila od jedněch dveří ke druhým po celém městě a žádala sousedy o peníze na kauci," řekl Daily Mailu soused ženy Tony Mosby.

 

Na sociální síti Facebook nabídla své dvouleté dítě za 1000 dolarů (19 656 korun). Za čtyřleté dítě chtěla 4000 dolarů (78 624 korun).


Související obsah

Matka se pokusila děti prodat ženě ve Fort Smitnu. Ta ale vše nahlásila na policii. VanHornové byly děti odebrány a byla obviněna z obchodování s lidmi.

kos, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny "svého" politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimir Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny "svého", tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz