Zpravodajství

Bitka v centru Prahy: Beránek senior promluvil! Leo nic neudělal, toho muže zkopal tajemný Rus

Zpěvák Leo Beránek (22) včera dostal v pražském Roxy anticenu, což ho podle svědků rozlítilo natolik, že před klubem zmlátil jednoho z hostů. Beránek starší ale tvrdí, že jeho syn bitce jen přihlížel!

V Praze v klubu Roxy byly včera večer předávány hudební anticeny s příznačným názvem Zlatý David. A Leo Beránek obsadil čestné první místo. Potupnou cenu si sice převzal, pak s ní ale třískl o podlahu a začal vyvádět.
 

Redakci TN.cz se ozvalo několik lidí, kteří viděli, co se stalo před klubem Roxy. Naštvaný Beránek zde napadl jednoho z hostů klubu. Podle svědků ho s kamarády zkopali. Na útočníka bylo již podáno trestní oznámení kvůli ublížení na zdraví. Potvrdila to i policie.
 

Podle moderátora celého večera Lukáše Bendy je napadeným americký turista. Benda uvedl, že jde o člena americké armády.
 

Leo Beránek starší ale tvrdí, že jeho syn nic neudělal a že napadeného zkopal někdo úplně jiný a na jeho syna se to svádí, protože je slavný.

Poslechněte si telefonát s otcem Lea Beránka:


 

"Včera jsem se se synem sešel večer po tom incidentu. Byl z toho úplně nešťastný. On u toho jenom stál. Přišel za mnou do nějakého lokálu asi s osmi lidmi, co to viděli taky,“ uvedl pro TN.cz Beránek starší.

Související obsah

Beránkův otec redakci TN.cz tvrdil, že se jeho syn napadeného ani nedotkl. Nešťastníka prý napadl někdo úplně jiný. Údajně nějaký Rus.
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz